آنتی اسکالانت فلوکون 260

کد محصول:

توضيحات کوتاه

  • کیمیا گستر
  • شماره تماس : 09191104182
  • 09203219294
  • مهندس رضایی
  • <نام صنعتی : آنتی اسکالانت بسته بندی : بشکه 20 لیتری >

آنتی اسکالانتها:

مواد فعال سطحی هستند که در واکنش های رسوب زایی و ته نشینی از سه طریق ابتدایی مداخله و برهمکنش می کنند.

بازدارندگی در آستانه تشکیل رسوب(Threshold inhibition): آنتی اسکالانت قادر است که محلول هایی فوق اشباع از نمکهای کم محلول را حفظ کند. بدین طریق از ابتدا مانع تشکیل رسوب نمکهای کم محلول می شود.

تغییر و تبدیل و اصلاح کریستال(Crystal modification): آنتی اسکالانت قادر است کریستال ها را از شکل طبیعی خارج کند و یک رسوب غیر چسبنده نرم ایجاد نماید. در سطح میکروسکوپی وقتی یک کریستال شروع به شکل گرفتن کند، گروههای با بار منفی در مولکول آنتی اسکالانت، بار مثبت روی هسته رسوب را جذب میکند و سبب قطع کردن تعادل الکترونیکی که برای تکثیر رشد کریستال نیاز است می شود. وقتی آب با تغییر دهنده های کریستال تصفیه شد، کریستال های رسوب ناهموار به نظر می رسند، عموما بیشتر بیضی شکل اند و کمتر فشرده و بهم چشبیده اند.

پخش کردن یا معلق کنندگی(Dispersion)، توانایی برخی از آنتی اسکالانتها در جذب شدن روی کریستال ها یا ذرات کلوئیدی می باشد و یک بار آنیونی بالایی را القا کردن است که به جدا نگه داشتن کریستال ها می انجامد. همچنین این بار آنیونی بالا، ذراتی را از بارهای آنیونی فیکس شده که در سطح ممبران موجود هستند نیز جدا می کند.

در طول دو قرن گذشته تولید آنتی اسکالانت های جدید اقتصادی ظهور کرده اند، که مواد اولیه فعال آن، بیشتر مخلوط های اختصاصی از پلی اکریلاتها و پلی کربوکسیلاتها با وزن مولکولی مختلف هستند.

فرآیند های محاسباتی ای برای رسوب گذاری که احتمال تشکیل رسوب را شان می دهند، وجود دارد. استفاده از این نرم افزار های پیش بینی به آنالیز آب و اطلاعات پارامترهای طراحی سیستم وابسته است. یونهای موجود در آب ورودی ، در سراسر RO جمع شده و تغلیظ شده اند، نقطه بالقوه تشکیل بیشترین رسوب ، جریان تغلیظ است. نوع آنتی اسکالانت و دز مصرفی به آنالیز مواد معدنی در این نقطه بستگی دارد. پیدا کردن نوع و دز مصرفی آنتی اسکالانت بهینه خیلی مهم است. .

تحلیل اقتصادی

اضافه کردن اسید خیلی اقتصادی نیست به دلیل قیمت اسید، تانکها و تجهیزات مانیتورینگ. همچنین مازاد دی اکسید کربن موجود در سیستم تزریق اسید بدون نیاز به خارج کردن بوسیله گاز زدا، هزینه احیا کننده های مبادله کننده های یون(رزین های مبادله کننده یون) را افزایش می دهد.

آنتی اسکالانتها نسبتا محصولات ارزان قیمت هستند و هزینه مازادی ندارند.

وقتی که هزینه های مازاد اسید و آنتی اسکالانت با هم مقایسه می شود، اصلی ترین مزیت آنتی اسکالانت، قیمت تجهیزات آن می باشد. تجهیزات تزریق آنتی اسکالانت شامل تانک و پمپ می باشد و همچنین دز تزریق آنتی اسکالانت 2-5 ppm است.

با یک بررسی، متوجه خواهیم شد که هیچ سطحی از سختی که به روش نرم کردن به جای استفاده از آنتی اسکالانتها از بین برود، توجیه اقتصادی ندارد.

 

شماره تماس :4182 110 0919
شماره فکس :4459 8977 021
مهندس رضایی

ادرس: تهران بالاتر از چهارراه گلوبندک / خیابان سمیه نبش کوچه نسترن طبقه دوم
نمایندگی:ساوه خیابان مطهری / روبروی هلال احمر /بین مطهری 29 و 31

 

Shopping |09190539902

آدرس ما

شماره تماس :4182 110 0919
شماره تماس :3310 156 0910
شماره فکس :4459 8977 021

مهندس رضایی
[email protected]

آدرس :ساوه خیابان مطهری / روبروی هلال احمر /بین مطهری 29 و 31

مارا تائید می کند

Premium Joomla Templates
No Internet Connection